O firmě

Spolupráce s firmou Schröder

Firma KOLBER servis, s.r.o. Vám oznamuje, že od 1. června 2011 spolupracujeme s firmou Schröder Maschinenbau KG a stali jsme se tak zástupci pro český trh. Naše firma bude provádět záruční i pozáruční opravy vč. dodávek náhradních dílů. To vše bude za stejných podmínek jako naše současná servisní činnost.

Mimo servis nabízíme i prodej nových strojů firmy Schröder. Ve výrobním programu této firmy jsou především masírovací stroje se statickým bubnem, nastřikovací stroje a stroje pro přípravu láku. Všechna tato zařízení jsou velice kvalitně konstrukčně i řemeslně zpracována. Vyznačují se vysokou výrobní účinností a provozní spolehlivostí. V případě jakýhkoliv dotazů se obraťte na naší firmu.

Spolupráce s firmou AUTOTHERM

AUTOTHERM: Mnozí z Vás již firmu KOLBER servis znají jako kompetentního partnera pro montáž a servis našich zařízení. Nyní převzali i prodej nových zařízení a budou našim zákazníkům také k dispozici ve všech otázkách týkajících se komor AUTOTHERM (zakuřovací, zrací komory, udírny atd.). Máte-li zájem o nová zařízení, jsme si jisti, že Vám můžeme předložit zajímavou nabídku a být Vám tak spolu s firmou KOLBER servis kdykoliv k dispozici.

Archivace dat dle normy HACCP

Firma KOLBER vyvinula speciální zařízení pro záznam a archivaci technologických dat, které se stanezákladem pro zajištění kvality podle norem ISO/EN ISO 9000.

Již nyní systém splňuje normy HACCP a archivace dat dle vyhlášky 147/Sb. o způsobu stanovení kritických bodů v technologii výroby. Systém je možný na přání zákazníka připojit k varným, pečícím, zchlazovacím, chladícím a mrazícím komorám, případně k měření prostorových teplot a vlhkostí. Zařízení umožňuje měřit až 255 objektů. Další informace poskytne firma KOLBER na vyžadání.