Warning/web/htdocs4/kolbercz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php307

Warning/web/htdocs4/kolbercz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php307
Sortiment potravinářských strojů | Kolber servis

Sortiment potravinářských strojů

Schröder

Firma Schröder je výrobcem celé řady strojů pro nástřik a masírování a zařízeních s tím souvisejících. K veškerým strojům dodává firma Schröder ve spolupráci s firmou Kolber servis technologii pro jednotlivé produkty zpracovávané na těchto zařízeních.

Prodej, montáž a pozáruční servis strojů Schroder

Autotherm

Volba profesionálů jsou udírny AUTOTHERM s vlhkým kouřem. Firma AUTOTHERM vyvinula speciálně pro výrobu uzenářských výrobků udírny s vlhkým kouřem. Díky vlhkosti, která je obsažena v kouři, se dosahuje rychlého a stejnoměrného uzení s nepatrnou ztrátou hmotnosti.

 
Prodej, montáž a pozáruční servis udíren Autotherm

Handtmann

Firma Handtmann nabízí celou řadu vakuových plniček nejvyšší možné kvality. K vakuovým plničkám Vám dále nabízí celou řadu automatických a poloautomatických navěšovacích linek a velké množství různých typů doplňkových produktů, jako na např. přetáčecí, plnicí a jiné zařízení.

Servis strojů Handtmann

Aditec

Firma KOLBER prodává do celé České republiky mikroprocesorové ovládací a regulační přístroje firmy aditec, která se vyznačuje velkou odolností proti vlhku a obzvláště pohodlným používáním v technologii zpracování masa. 

Prodej, montáž a pozáruční servis kontrolerů aditec

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme

blob pozadí

KOLBER SERVIS S.R.O.

Libušská 319, 142 00 Praha 4 – Libuš

Tel: +420 261 910 025

Ing. Jan Kolář

Tel: +420 602 344 240

Zdeněk Berka

Tel: +420 602 344 239

E-mail

kolber1@volny.cz

IČO

62580922

Všechna práva vyhrazena. Design by makesim.design

: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in on line : call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in on line